Świąteczne prezenty last minute

daniel


Do świąt zostało tylko kilka dni, a Ty nadal nie masz prezentów? Przychodzimy na ratunek! Mamy dla Ciebie kilka uniwersalnych pomysłów na prezenty, które na pewno ucieszą Twoich bliskich. Dodatkowo nie musisz po nie stać w kolejkach! Mowa oczywiście o voucherach do SPA oraz na zabiegi kosmetyczne.

Podaruj dzień pełen relaksu

Vouchery do SPA to bardzo uniwersalny prezent niezależnie od płci i wieku osoby, której chcemy go podarować. W salonach najczęściej mamy do wyboru pakiety z konkretnymi zabiegami lub kupony z wybraną przez nas kwotą do wykorzystania w dowolny sposób. Jeśli osoba, dla której szukasz prezentu, nigdy nie ma czasu, aby zadbać o siebie i się zrelaksować, to będzie to strzał w dziesiątkę!

Sesja floatingowa idealna na stres

Floating to dość nietypowa, ale niezwykle skuteczna forma relaksu. Jest to unoszenie się na wodzie, które daje wrażenie nieważkości. Jest to możliwe, dzięki specjalnej kapsule odpływowej, która jest wypełniona roztworem soli. Woda jest podgrzewana do temperatury naszego ciała, dlatego też towarzyszy nam wrażenie braku grawitacji. Podczas sesji nasz mózg wytwarza endorfiny, czyli hormony szczęścia! Voucher na taką sesję będzie idealnym prezentem dla osób, które mają stresującą pracę lub dużo trenują, ponieważ zabieg świetnie działa również na obolałe mięśnie.

Depilacja laserowa

Jeśli jesteście zwolennikami prezentów, które są praktycznie, a jednocześnie służą na dłużej to mamy dla Was dwie propozycje. Pierwszą jest kupon na depilację laserową. Często kobiety, ale również mężczyźni długo zastanawiają się nad wykonaniem takiego zabiegu i w rezultacie wciąż go odkładają na później. Zima jest idealnym okresem na zrobienie depilacji laserowej, ponieważ potrzeba kilku wizyt w salonie, aby zupełnie usunąć włoski z danego miejsca na ciele. Taki kupon pomoże pozbyć się wątpliwości, a osoba, która wykona zabieg, będzie mogła cieszyć się jego efektami przez długi czas! Drugą propozycją jest voucher na wykonanie coraz bardziej popularnego makijażu permanentnego. Będzie to idealny prezent dla osoby, która nie ma czasu na poranny makijaż i ciągle jest w biegu. Trwały makijaż można wykonać np. na brwiach lub oku – kreska.

Macie już swojego faworyta? Sprawdźcie najbliższe salony w Waszej okolicy i ich oferty lub zamówcie vouchery online. W naszym sklepie znajdziecie jednorazową bieliznę, którą możecie dołączyć do takiego kuponu. Na pewno przyda się w podczas zabiegów w SPA.

Źródło zdjęć: https://elements.envato.com/

Dodaj komentarz